P.H. Karpex-Bis

32-050SkawinaPiłsudskiego 3aMałopolskie603916600

-

Reklama / Akcesoria reklamowe

P.H. Karpex-Bis

32-050 Skawina, Piłsudskiego 3a

603 916... 600więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

Oferta

Firma Karpex-Bis wykonuje usługi w postaci grawerowania w krysztale i szkle. Dzięki doskonałemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszego klienta.

Wykonujemy dla Państwa portrety lub zdjęcia w szkle i krysztale oraz różnego rodzaju obiekty, a także logo firmy. Zdjęcia w szkle i krysztale stanowią niepowtarzalny prezent czy upominek dla wyjątkowej osoby.

Grawerowanie jest wykonywane w krysztale lub szkle różnych rozmiarów oraz kształtów. Zdjęcia czy portrety w szkle i krysztale są stworzone w taki sposób, aby uzyskać dwu lub trójwymiarowy obraz. W Skawinie, niedaleko miejscowości Kraków mieści się siedziba naszej firmy, jednak oferta skierowana jest do klientów z całej Polski.

 

Realizowane przez nas grawerowanie odbywa się za pomocą najnowocześniejszego lasera sterowanego za pomocą komputera. Dzięki naszym produktom mogą Państwo promować własną firmę czy klub sportowy. Ponad to artykuły mogą być również traktowane jako gadżety reklamowe dla pracowników czy menadżerów firmy.

Grawerowanie w szkle i krysztale stanowi unikatowy materiał na prezent czy upominek, który nie wymaga dużego nakładu finansowego. Nie ograniczamy się tylko do miejscowości Kraków, lecz działamy także na terenie całego kraju.


Karpex-Bis - grawerowanie w szkle i krysztale

ul. Piłsudskiego 3A

32-050 Skawina

Tel.: 603 916 600

Tel. 2: 697 898 084

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych produktów.


Kontakt

32-050 Skawina,
Piłsudskiego 3a

603 916... 600więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd